Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Колізія із правками: Володимир Зеленський підписав закон про гральний бізнес
11 Серпня, 15:09

Колізія із правками: Володимир Зеленський підписав закон про гральний бізнес

Президент Володимир Зеленський підписав закон про державне регулювання грального бізнесу, йдеться на сайті парламенту. При цьому він не взяв до уваги дві взаємовиключні норми про визначення органу-регулятора ринку, зазначає УП.

Раніше нардеп «Слуги народу» і член податкового комітету Мар’ян Заблоцький пояснював, що закон не може набрати чинності через колізію із правками. Очікувалось, що президент накладе вето на законопроєкт, аби його відправили на доопрацювання.

«Доставились до того, що ми проголосували за дві взаємовиключні норми. В одній нормі пише що є спеціальна комісія, що регулює діяльність азартних ігор, а іншій правці каже, що цей орган визначає Кабмін (тобто це може бути податкова, або Мінфін). Дуже багато людей хотіли створити цю комісію. В межах проголосованого склад комісію визначатиме податковий комітет Ради, але я, як член комітету – проти», – пояснював Заблоцький.

 

Нагадаємо, що 14 липня Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Закон встановлює перелік видів діяльності у сфері азартних ігор, які дозволені в Україні. Зокрема, до нього входять азартні ігри в гральних закладах казино та онлайн, букмекерська діяльність у букмекерських пунктах і через інтернет, випуск та проведення лотерей, ігри в покер через інтернет. 21 липня Голова Верховної Ради відмовив нардепам виправити неузгодженість в правках в законі про гральний бізнес.

Близько 60% опитаних українців не підтримують рішення Верховної Ради про легалізацію грального бізнесу.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини