Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Комісія виявила грубі порушення у виконанні польотів АН-26, що розбився під Чугуєвом
07 Жовтня, 17:03

Комісія виявила грубі порушення у виконанні польотів АН-26, що розбився під Чугуєвом

Урядова комісія під час розслідування авіакатастрофи АН-26 виявила грубі порушення у виконанні польотних завдань та в організації польотів загалом. Про це сьогодні, 7 жовтня, повідомив голова урядової комісії з питань розслідування авіакатастрофи, віцепрем’єр-міністр Олег Уруський. За його словами, порушення встановили після розшифрування бортових самописців, передає Zaxid.net.

«Повністю відновлено трагічний шостий політ літака Ан-26Ш. Також встановлено зміст перемовин, як між членами екіпажу, так і з керівництвом польотів. Встановлена технічна причина нештатної роботи лівого двигуна та спрацювання датчика падіння тиску по «ВКМ» (вимірювач крутного моменту). Це сталося внаслідок відмови у роботі одного з блоків системи управління двигуна. Також розслідування засвідчило наявність грубих порушень, як у виконання польотних завдань, так і в організації польотів загалом», – зазначив Уруський.

Він додав, що урядова комісія наразі продовжує розслідувати авіакатастрофу. Міноборони має завершити власне розслідування до 12 жовтня. Після 15 жовтня очікується виплата компенсація родинам загиблих.

Нагадаємо, що авіакатастрофа АН-26 на Харківщині сталася 25 вересня. З 27 людей на борту, серед яких були 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил і семеро офіцерів, одразу після аварії вижили двоє.

20-річний Віталій Вільховий зі села Волиця на Сокальщині помер у лікарні. 30 вересня його поховали у рідному селі. Ще одного загиблого мешканця Львівщини – 22-річного Ростислава Булія – поховали сьогодні, 7 жовтня, у селі Торчиновичі на Старосамбірщині.

Курсант В’ячеслав Злочевський, якому вдалося вціліти, перебуває у Харківському військовому шпиталі у задовільному стані.

Фото: ВВС

Схожі новини