Конфлікт інтересів: директор обласного онкоцентру преміював себе та дочку на 183 тисячі гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Конфлікт інтересів: директор обласного онкоцентру преміював себе та дочку на 183 тисячі гривень
14 Серпня, 14:23
logo-black

Конфлікт інтересів: директор обласного онкоцентру преміював себе та дочку на 183 тисячі гривень

74-річний директор Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру Ігор Ковальчук постане перед судом. Відносно нього склали 8 протоколів за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Про це LMN стало відомо з власних джерел. 

Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр є комунальним некомерційним підприємством Львівської обласної ради, а сам Ігор Ковальчук – депутатом 7-го та 8-го скликань Львівської облради від  партії  «Народний Рух України». 

Як йдеться у матеріалах справ, Ігор Ковальчук  підписував накази щодо преміювання себе та своєї дочки Оксани Якубець, яка працює у центрі на посаді завідувача відділення, лікаря гінеколога-онколога. Накази підписані Ковальчуком в умовах реального конфлікту інтересів без повідомлення керівника управління майном спільної власності ЛОР. Всього Ковальчук підписав накази щодо преміювання себе та дочки на суму 183 тисячі гривень.

Управління стратегічних розслідувань у Львівській області вже передало справу до Сихівського районного суду міста Львова. Якщо вину чоловіка доведуть, йому загрожує штраф. Інтереси Ковальчука захищають троє адвокатів. 

Раніше чоловік вже фігурував у розслідуваннях – у грудні 2019 року в Ігоря Ковальчука вилучили понад 50 тисяч євро, 22 тисячі доларів США та 189 тисяч гривень. Натомість в останній перед обшуками декларації Ігор Ковальчук не вказав жодних збережень у готівці. Його зарплата за 2018 рік складала 159 тисяч гривень.

Нагадаємо, учора LMN стало відомо, що за підозрою в організації схеми отримання хабарів від підлеглих та підприємців затримали  начальника Головного управління Держпродспоживслужби Євгена Баркита. Посадовця затримали у кабінеті гендиректора Львівської обласної клінічної лікарні Михайла Гички. 

Відео