Конкурсна комісія обрала керівника для музею «Бойківщина» у Самборі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Конкурсна комісія обрала керівника для музею «Бойківщина» у Самборі
07 Червня, 20:18

Конкурсна комісія обрала керівника для музею «Бойківщина» у Самборі

Сьогодні, 7 червня, у Львівській обласній раді відбувся конкурсний відбір на посаду директора історико-етнографічного музею «Бойківщина». За підсумками конкурсного відбору переможцем на посаду керівника музею обрали Ольгу  Білас. За її кандидатуру віддали голоси більшість членів комісію. Загалом за посаду керівника музею змагалося три кандидати. Про це повідомили в обласій раді.

Білас Ольга Володимирівна має 38 років. Родом з  Тернопільщини. У 2006 році закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка  історичний факультет, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Архівознавство» та здобула кваліфікацію магістр архівознавства. Архівіст. Історик. Викладач історії.

2007-2011рр. працювала на посаді методиста в «Історико-етнографічному музеї «Бойківщина». 3 2011 року переведена на посаду провідного охоронця фондів, згодом – зберігача.

У 2022 році виконувала обовʼязки головного зберігача фондів, а з січня 2023 року – т.в.о. директора музею «Бойківщина». Є членом ГС «Західноукраїнська спілка музеїв», Науково-культурологічного товариства «Бойківщина» у м. Самборі, Всеукраїнського товариства «Самбірщина» імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Зауважимо, що вчора LMN писала, що жінка має неоднозначну репутацію. Активісти стверджують, що під час екскурсії жінка дозволила собі вживати некоректні висловлювання щодо бойків.

Відео