Кожен, хто отримає зірку “Різдвяних пташок” по-особливому відрізнятиметься від інших колядників | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Кожен, хто отримає зірку “Різдвяних пташок” по-особливому відрізнятиметься від інших колядників
09 Грудня, 17:36
logo-black

Кожен, хто отримає зірку “Різдвяних пташок” по-особливому відрізнятиметься від інших колядників

Нагадаємо, що львівські священники оголосили збірку «Різдвяні пташки» на дрони для 80-ї ДШБ. Акція унікальна тим, що долучитися до неї можуть усі охочі. Для цього необхідно організувати у своєму місті або селі вертеп або коляду, а заколядовані кошти (яку саме частину вирішують колядники) переказати на спеціальний рахунок, з якого відбудеться оплата закупівлі дронів.

Особливістю “Різдвяних пташок” є те, що усім, хто зголоситься до участі в акції, надсилають ексклюзивну Вифлеємську зірку. Виконана вона у кольорах бригади, для якої проводиться збірка. Така буде лише в учасників акції!

Дизайн цих зірок розробив відомий художник Іван Платок, який родом з села Галівка на Самбірщині.

“Наш добрий друг і парафіянин одного із сіл де я служу Іван Платок, громадський діяч, волонтер і дуже крутий художник захопився цією ідею. Почав шукати варіанти, підбирати кольори та запропонував нам для затвердження кілька варіантів. Ми усі зійшлися на варіанти, який ви бачите”, — розповів в ефірі “ПОГЛЯД З ХМАРОЧОСА” священник Роман Гром.

Нагадаємо також, що перші 42 унікальні зірки освятив владика Григорій Комар, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. Ці символи свята роз’їхалися до вертепів, які вже зголосилися взяти участь в акції.

Одними з таких є “Нанашкова хата”.

 

А якщо ви не плануєте колядувати, але хочете долучитися до цього неймовірного проєкту, реквізити для донатів ось тут:

Різдвяні Пташки”

Акція вертепів і коляд для збору коштів на дрони для 80-ї бригади ЗСУ.

🔗Посилання на банку

Безпечний переказ коштів (monobank.ua)

💳Номер картки банки
5375 4112 1266 0471

User Image
Ольга Піліщук
Відео