Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
 «Кожен відзняв свою партію»: Віктор Винник і «МЕРІ» записали «карантинну» версію пісні «Мерідіани»
21 Квітня, 17:49
logo-black

 «Кожен відзняв свою партію»: Віктор Винник і «МЕРІ» записали «карантинну» версію пісні «Мерідіани»

Віктор Винник і «МЕРІ» записали нову версію однієї з найвідоміших своїх пісень – «Мерідіани». Зробили це в домашніх умовах – на карантині.

«Ми не є експертами у питаннях пандемії, тому чинимо так, як радять медики, – максимально самоізольовуємося. Але і в таких умовах не перестаємо займатися творчістю. На днях вирішили дистанційно записати пісню, – розповідає Віктор Винник. – Кожен з музикантів відзняв вдома на телефон свою партію, потім ми це все змонтували і вийшла ось така майже акапельна, трохи латино-американська версія «Мерідіан».  Ми задоволені цією роботою, можливо, запишемо ще деякі нові або давні пісні у такому форматі».

Зауважимо, це вже четверта офіційна версія пісні «Мерідіани». До цього були видані ремікс та акустична версія французькою мовою.

Нагадаємо, 20 березня побачив світ п’ятий альбом Віктора Винника і МЕРІ «Снайпери-Амури». Він складається з тринадцяти пісень і одного ремікса. Серед них дуетні композиції, записані з Василем Вірастюком, Олександром Усиком та Олесею Киричук.

Після закінчення карантину гурт планує продовжувати знімати кліпи. А вже зовсім скоро потішить своїх прихильників реміксом на пісню “Чому болиш?”, що є однією з найкращих за відгуками слухачів на youtube.

  • 0
  • 113
Схожі новини