Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Лікар-стоматолог розповіла, чого страйкували під міською радою
07 Березня, 14:43
logo-black

Лікар-стоматолог розповіла, чого страйкували під міською радою

Понад 250 працівників 3-ї держаної стоматологічної поліклініки Львова вже півтора року не отримують заробітну плату. Їм заборгували майже 8 млн грн. Медпрацівники виграли всі суди, але грошей їм все одно ніхто не платить.

«Рішення суду не виконується, і ми просто вже не знаємо, де шукати правди. Кілька наших активістів мали домовленості з Євгеном Бойком з «Адміністрації міського голови Львова». Пообіцяв, що наше питання будуть вирішувати у мерії. Розроблять дорожню карту, за якою можна буде повертати ці гроші поступово. Але, виявилось, це все була брехня, з нами ніхто не збирався домовлятись. Питання не було навіть внесене на сьогоднішню сесію міськради», – розповідає лікар-стоматолог із 3-ї міської стоматологічної поліклініки Ірина Пакош.

У середньому кожен із медпрацівників має заборгованість приблизно по 30 тис. грн. Лікарі жаліються, що не лише не отримують свої зароблені гроші, але й працюють весь цей час в холодних приміщеннях. Міська рада не бере на свій баланс поліклініку. Не платить комунальні послуги. Тому у медзакладі відключили опалення.

«В нашій поліклініці працює близько 250 працівників. Кожному винні по 30 приблизно тисяч. Це величезна сума набігає. Я маю 14 років стажу і за цей час, не пам’ятаю, аби держава нам щось виділяла для роботи. На пацієнта розраховано десь 20 копійок. Всі розуміють, що за це не можна нічого купити, аби належно надати допомогу. Все купуємо з власної кишені. Зараз нам пропонують аби наша поліклініка реорганізувалась у некомерційне підприємство. Ми порахували, що тоді щомісяця повинні будемо сплачувати в касу державі 22 тисячі гривень. При цьому зарплата залишиться на рівні 4 тисяч. Ми за те, щоб якась зміна відбулася, але якась прозора зміна. А те, що вони нам пропонують, це просто якесь знищення. Вигідніше працювати в приватному кабінеті. Заплатити оренду – 8 тисяч, а решта все моє. Але чому тут ніхто не думає про людей. Адже ті пенсіонери, що в нас обслуговуються, до приватника не підуть, в них нема грошей», – додає лікар.

Нагадаємо, сьогодні вночі під Львівською міською радою ночувало десятеро людей. Вимагали, аби питання про їхні борги із зарплатою розглянули на сесії. Двох учасниць страйку забрала «швидка» із гіпертонічним кризом. А сесія зранку так і не відбулась.

53617008_393271638154491_3416815611190181888_n
Схожі новини