Лікарі виписали додому передчасно народжену дівчинку, за життя якої боролися чотири місяці | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Лікарі виписали додому передчасно народжену дівчинку, за життя якої боролися чотири місяці
21 Квітня, 12:28

Лікарі виписали додому передчасно народжену дівчинку, за життя якої боролися чотири місяці

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі виходили немовля, народжене на 26-му тижні вагітності з екстремально малою масою тіла. За життя дівчинки медики боролися протягом чотирьох місяців, повідомили в Центрі.

«119 днів провела у нашому Центрі дитина, яка народилася з вагою 600 грамів на 26 тижні гестації. Батьки назвали дівчинку Владислава-Марія. В дитини була критично мала маса тіла, вона не могла дихати самостійно. Дівчинку терміново госпіталізували в умовах транспортного кювеза з дотриманням теплового ланцюжка, забезпечуючи апаратну вентиляцію легень, до відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених», – йдеться в повідомленні.

У цьому відділенні дівчинка перебувала впродовж 75 днів, а потім ще 44 дні — на другому етапі виходжування.

Щоб вберегти зір дівчинки, на 85 добу життя їй провели операцію лазерної корекції сітківки обох очей.

«Після майже 4 місяців боротьби за життя, на 119 добу Владиславу-Марію успішно виписали додому з вагою 2440 грамів та зростом 42 сантиметри», – повідомили лікарі.

Надалі за здоров’ям дівчинки спостерігатимуть лікарі відділення медичної реабілітації передчасно народжених та малих дітей.

Відео