Лікаря з Жидачева, якого підозрюють у смерті 12-річного Романа Кулака, відсторонили від роботи вдруге | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Лікаря з Жидачева, якого підозрюють у смерті 12-річного Романа Кулака, відсторонили від роботи вдруге
25 Січня, 18:07

Лікаря з Жидачева, якого підозрюють у смерті 12-річного Романа Кулака, відсторонили від роботи вдруге

Сьогодні, 25 січня, у Галицькому суді Львова прийняли рішення відсторонити від роботи хірурга з Жидачівської лікарні до 28 лютого – дня завершення підозри.

За словами голови Громадської ради при СБУ Львівщини Галини Янко ,вчора адвокати лікаря заявили про відсторонення судді у справі. Аргументували це тим, що суддя на минулому засіданні прийняла абсолютно неправомірне рішення. Клопотання розглядали довго, але суддю не відсторонили.

Також розглядали питання про неправдиву характеристику лікаря, яку він подав до суду.

“На минулому засіданні лікар в апеляційний суд подав характеристику з лікарні, що до нього жодних санкцій не застосовувалося. Це неправдива інформація. Батько подав заяву у райвідділ про надання до суду недостовірних відомостей. Попереднє рішення суду базувалося саме на підставі цієї характеристики. Навіть в суді визнали недостовірність”, – розповіла Галина Янко.

Нагадаємо, 4 січня прийняли рішення про відсторонення лікаря від роботи на 2 місяці. Його звинувачують у халатності. 12-річному Роману Кулаку поставили неправильний діагноз , після чого він помер. У хлопчика  був заворот кишок.

Відео