Лісники разом з підприємцями незаконно зрубали в Славському лісгоспі дерев на 4 мільйони гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Лісники разом з підприємцями незаконно зрубали в Славському лісгоспі дерев на 4 мільйони гривень
27 Лютого, 13:52

Лісники разом з підприємцями незаконно зрубали в Славському лісгоспі дерев на 4 мільйони гривень

До суду скерували справу проти шістьох учасників злочинної групи. Їх звинувачують у незаконній порубці лісу на території «Славського лісового господарства» на майже 4 млн грн.  Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Встановлено, що лісничий разом із місцевими підприємцями організував злочинну групу, до якої увійшли майстер лісу, помічник лісничого та два мешканці Сколівщини. Протягом липня-вересня минулого року, зловмисники робили незаконну порубку дерев на території одного із лісництв «Славське лісове господарство», в тому числі і на території природньо-заповідного фонду.

Зрубану деревину чоловіки продавали на території країни. Внаслідок таких їх дій, державі було завдано збитків на суму 3,8 млн грн. Щоб відшкодувати заподіяну шкоду на майно обвинувачених накладено арешт.

Шістьох учасників організованої злочинної групи судитимуть за фактами незаконної порубки лісу (ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 246) ККУ.  Водночас, трьох із них ще й за фактами перевищення службових повноважень (ч. 3 ст. 365 КК України).

Відео