Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Літак з львівськими туристами таки вилетів до Туреччини
19 Травня, 19:00
logo-black

Літак з львівськими туристами таки вилетів до Туреччини

Тетяна Пасічник

Сьогодні близько 11.24 із аеропорту «Львів» до Туреччини вилетів літак авіакомпанії Bukovyna Airlines. Як повідомляла LMN раніше, туристи чекали на виліт майже добу. Рейс переносили декілька разів.

“Ми долетіли нормально, без казусів. Зараз вже перебуваємо в Туреччині, все добре, – розповідає LMN телефоном турист Юрій Гавалко. – Так як повністю добу ми не чекали, то не знаємо, чи компенсують нам втрачений час. Наразі всі мовчать”.

У прес-службі Міжнародного аеропорту “Львів”  пояснили причини довготривалої затримки рейсу.

“Дорогою з Анталії до Львова у салоні літака відбулася розгерметизація, після чого спрацювала система подачі кисню, але екіпаж зумів успішно посадити повітряне судно в аеропорту «Львів».
На львівському летовищі усім пасажирам літака було надано оперативну медичну та психологічну допомогу.

Для пасажирів зуміли знайти інший борт авіакомпанії YanAir, який міг би доставити їх у Анталію, але, станом на вчорашній вечір, цього не вдалося здійснити, у зв’язку з недокомплектацією персоналу літака.

Сьогодні зранку також не вдалося вчасно вилетіти, оскільки, виявилося, що у літака авіакомпанії YanAir немає сертифікації для польотів у Туреччину. Усім пасажирам було надано послуги, передбачені правилами у випадку з затримкою рейсу”, – пишуть у Фейсбук.

  • 0
  • 482
Схожі новини