Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Людям важко без нього прийдеться»: поховали голову Мурованської ОТГ, який помер від COVID-19
03 Листопада, 14:33
logo-black

«Людям важко без нього прийдеться»: поховали голову Мурованської ОТГ, який помер від COVID-19

Сьогодні, 3 листопада, поховали 52-річного голову Мурованської ОТГ на Пустомитівщині Зіновія Петруха. Чоловік захворів на коронавірус. Тиждень лікарі Центру легеневого здоров’я боролися за його життя, але не змогли врятувати. У суботу, 31 жовтня, Зіновія Володимировича не стало.

«Зіновій Володимирович з 2010 року головував у Сороках-Львівських, у 2017 році став головою Мурованської ОТГ. Був дуже успішним та добрим господарем нашої громади. Місцеві мешканці його поважали, схвалювали усе, що робив. 25 жовтня переміг на виборах до місцевих рад – його знову обрали головою Мурованської ОТГ. На цю посаду він був єдиним претендентом, адже кожен розумів, що кращого голови, аніж Зіновій Володимирович, у нашої громади не буде, – розповідає LMN Іванна Корецька, яка працювала разом з Петрухом. – Він також був справжнім патріотом, завжди допомагав Героям АТО. Робив це тихо, без зайвого галасу».

Поховали голову на місцевому цвинтарі. О 12 годині дня люди зійшлися, аби провести його в останню дорогу. Усі були в масках та дотримувалися соціальної дистанції.

«Шкода, що від нас відходять такі порядні та совісні люди. Два з половиною роки тому утворилася Мурованська ОТГ, яку очолив Зіновій Володимирович. Він дбав за покращення життя громади. Хотів, аби люди мали якісну медицину, освіту, культуру, нормальні дороги. До кінця року в Ямполі мають відкриту нову сучасну амбулаторію. Спочатку її будували по державній програмі, а потім передали на баланс ОТГ. Зіновій Володимирович з нею мав багато клопоту, але все зумів владнати. Він жив роботою, постійно його на якихось об’єктах бачили. А на своє здоров’я не завжди зважав. Коли потрапив до лікарні, почувався більш-менш. Тоді стан погіршився – підключили до ШВЛ, але й це не допомогло. Тепер людям важко без нього прийдеться», – каже LMN Володимир Олеськів, сімейний лікар Мурованської ОТГ.

У покійного залишилася мама Марія Теодорівна та дружина Любов.

Нагадаємо, що Мурованська ОТГ входить у десятку найзаможніших громад Львівщини.

Фото: Фейсбук

Схожі новини