Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’ян закликають завтра провести в останню дорогу двох Героїв
03 Жовтня, 17:07

Львів’ян закликають завтра провести в останню дорогу двох Героїв

Завтра, 4 жовтня, Львів попрощається ще з двома Героями. Олег Підгородецький та Назарій Климків загинули у бою з російськими окупантами. Чин похорону розпочнеться об 11.00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі. Львів’ян закликають долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.
oleh-pidhorodetskyj

40-річний Олег Підгородецький навчався у середній загальноосвітній школі № 63 міста Львова. У 2004 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «менеджмент». Опісля працював маркетологом у товаристві з обмеженою відповідальністю «Ніко-Захід» та на приватному підприємстві «Максимус-Плюс».

Із початком агресії росії захищав територіальну цілісність держави на сході. Із 2016 року продовжив службу у Збройних силах України за контрактом.

Із початком повномасштабного вторгнення боронив Україну у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

У Олега Підгородецького залишились мама, брат, бабуся, тітка та племінники. До слова, прадід Олега був розстріляний спецгрупами НКВС.

nazarij-klymkiv

33-річний Назар Климків навчався у Львові в ліцеї №15, згодом – у Винниківській загальноосвітній санаторній школі І-ІІІ ступені». Закінчив Автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».

Після завершення навчання вступив на військову службу. У мирний час працював у Шевченківському районному відділі поліції, потім вступив до Національної гвардії України. Свого часу також будував кар’єру у колишньому Жовківському районному військовому комісаріаті. Опісля був переведений до Об’єднаного військового комісаріату Личаківського, Шевченківського та Залізничного районів міста Львова.

Із 2014 року боровся із російськими окупантами у лавах Національної гвардії України. Після початку повномасштабного вторгнення боронив країну у складі 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України. У Назарія Климківа залишилися мама, дружина та 2-місячний син.

Схожі новини