Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів увійшов до четвірки претендентів на звання «Молодіжної столиці Європи 2025»
07 Квітня, 19:50

Львів увійшов до четвірки претендентів на звання «Молодіжної столиці Європи 2025»

Місто Львів увійшло до шорт-листа конкурсу «Молодіжна столиця Європи 2025». Про це сьогодні повідомив Європейський молодіжний форум, інформує Львівська міська рада.

До шорт-листа конкурсу увійшли:

  • Львів (Україна);
  • Фуенлабрада (Іспанія);
  • Ізмір (Туреччина);
  • Тромсе (Норвегія).

Нагадаємо, заявку на участь у конкурсі місто подало ще до повномасштабної війни росії проти України. Однак зараз ініціатор цього процесу – мережа молодіжних просторів ТВОРИ! – вирішив переформатувати заявку та об‘єднати в заявці всі українські міста: «Ми подаємо заявки з усіх міст України, бо, як бачите, у нас вже немає кордонів».

Молодіжна столиця Європи – це титул, присуджений Європейським молодіжним форумом, призначений для розширення можливостей молоді, активізації участі молоді та зміцнення європейської ідентичності. Щороку нове європейське місто отримує шанс продемонструвати свої інноваційні ідеї, проекти та заходи, спрямовані на підняття голосу молодих людей та впровадження нової молодіжної перспективи у всі аспекти життя міста.

У 2021 році Львів боровся у фіналі за звання Молодіжної столиці Європи 2024 у Брюсселі, пройшовши всі етапи конкурсу, проте не отримав нагороду. Тоді місто поступилося бельгійському Генту.

Схожі новини