Львів виділить 20 млн грн на ліквідацію наслідків ракетного удару | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів виділить 20 млн грн на ліквідацію наслідків ракетного удару
15 Серпня, 10:32

Львів виділить 20 млн грн на ліквідацію наслідків ракетного удару

Сьогодні, 15 серпня, вранці відбулось виїзне засідання міської ради з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого було прийнято першочергові рішення щодо ліквідації наслідків. Відтак, на ліквідацію наслідків ракетного удару по Львову із міського бюджету виділили 20 млн грн. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Спершу члени комісії заслухали мешканців будинків та представників управління освіти міста.

«У постраждалому будинку є 70 квартир, по 10 в кожному під’їзді. Найбільше постраждали 6-й і 7-й під’їзди, що потребують заміни конструктивних елементів, там пошкоджено дах. Жертв немає», – повідомив керівник управлінської компанії будинку Назарій Чорний.

Одна із ракет поцілила у павільйон на території дитячого садочку «Казка» на вул. Патона, 4, який відвідує близько 70 дітей. У закладі дошкільної освіти вибиті всі вікна, міжкімнатні двері. До того ж, постраждав дах та територія, де прилетіла ракета. За словами керівника управління освіти Львова Андрія Закалюка, усіх дошкільнят переведуть до найближчих дитячих садочків в районі.

Крім того, незабаром міські посадовці мають вирішити питання щодо тимчасового проживання мешканців будинків, які постраждали.

«Зараз необхідно провести спілкування з мешканцями, щоб вони знали, де вони зможуть тимчасово проживати, поки будуть тривати роботи з ліквідації наслідків. Ми діємо за існуючою процедурою – кожен мешканець отримає фінансову компенсацію за пошкоджені двері і вікна, щоб пошвидше приступати до відновлення. Найближчим часом визначимо, куди будемо відселяти мешканців, треба дати людям різні опції на вибір Щодо садочка – коли рятувальники закінчать свою роботу, треба одразу оцінити ситуацію і брати підрядну організацію для нагальної заміни вікон, дверей», – зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, у Львові уламки ракет впали на багатоквартирні житлові будинки на вулицях Патона та Каховській. Пошкоджено більше ста помешкань, вибито понад 500 вікон. Крім того, в одному з гіпермаркетів Львова через падіння уламків ракети обвалилася стеля. Також пошкоджено автомобілі на парковці.

Відео