Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’ян запрошують на благодійний різдвяний ярмарок: кошти передадуть дітям із СМА
27 Листопада, 20:08

Львів’ян запрошують на благодійний різдвяний ярмарок: кошти передадуть дітям із СМА

У суботу, 30 листопада, у митрополичій курії римокатолицької церкви відбудеться різдвяний ярмарок. Його вже восьмий рік поспіль проводить благодійний фонд «Даймо надію». Вони опікуються важкохворими дітьми та супроводжують їхні родини матеріально і духовно, передає zaxid.net.

Особливі вихованці майстерні «Ангельський цвіт» щодня по кілька годин створюють handmade речі. Сьогодні у руках пензлі та кольорові фарби. Із помічниками готують різдвяні віночки. Працюють наполегливо. Виставлять усе на благодійному ярмарку.

«Підготовку почали ми ще десь місяць тому. Доробок буде багато, тому що в нас багато картин намальованих і віночки є, і з бісеру ще шпильки в нас будуть для дівчаток», – розповідає відповідальна за майстерню Катерина Панкратова.

Фонд «Даймо надію» допомагає сім’ям, де є діти із спінальною м’язовою атрофією. У сім’ї Клюс виховують із цим діагнозом десятирічного Юрчика. Помочі благодійників завжди раді. Адже щороку після ярмарку сім’ям дарують справді корисні речі.

«Наприклад, минулого року закупили відеоняньок. Так здається, що це нічого надзвичайного. Насправді для нашого щоденного життя – це така невід’ємна річ. Для того, щоб завжди мати під контролем свою дитину. В мене завжди є відеоняня, яка завжди спостерігає за показниками дитина, за тим як він дихає, тому я безпечно можу відійти там в радіусі 200 метрів», – сказала мама хлопчика зі СМА Ірина Клюс.

Цього разу фонд «Даймо надію» збирає гроші на купівлю реабілітаційного обладнання. Тож запрошують усіх небайдужих відвідати ярмарок.

«Ярмарок буде мати дуже багато різних подій. Це не тільки буде виставка-продаж різноманітних виробів, передусім – це хендмейд, солодощі, а також будуть майстер-класи для дітей, лотерея, фотозона, забави, концерт, виступ лялькового театру», – прокоментувала президентка благодійного фонду «Даймо надію» Ірина Галамай-Зенкер.

Ярмарок триватиме з 12.00 до 16.00.

Фото: zaxid.net.

Схожі новини