Львів’яни можуть безкоштовно відвідати «сенсорну кімнату» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів’яни можуть безкоштовно відвідати «сенсорну кімнату»
05 Вересня, 15:18
logo-black

Львів’яни можуть безкоштовно відвідати «сенсорну кімнату»

На базі Дитячого центру здоров’я імені Анни Мазуренко, що на вул. Дністерській, 27 у Львові, працює кімната нейросенсорної інтеграції для дітей. Разом з психологами там займаються діти, які мають труднощі у навчанні або порушення розвитку. Для певних категорій пацієнтів заняття є безкоштовними.

«Це діти, батьки яких загинули або отримали інвалідність в АТО, діти Героїв Небесної сотні, сироти та діти з малозабезпечених або кризових сімей. Діти учасників АТО, вимушених переселенців платять лише половину вартості, – розповідає LMN координатор проекту Володимир Рибалко. – Але, на жаль, про таку можливість знають небагато людей. І центр надає набагато менше безкоштовних послуг, ніж міг би. А відвідини «сенсорної кімнати» направду дуже корисні. Особливо для дітей, які мають труднощі, пов’язані з навчанням, а також порушення поведінки, розвитку, уваги, слуху, зору, затримку мовного розвитку та навіть аутизм. Заняття, які тут проводять, спрямовані на розвиток та стимуляцію сенсорних відчуттів дитини – зору, слуху, а також тактильних та кінестетичних відчуттів. Як відомо, нейронні процеси прямо впливають на мовлення та мислення».

Нагадаємо, облаштували сенсорну кімнату торік у січні. Частину коштів виділило Міністерство закордонних справ Німеччини. Іншу частину взяв на себе Дитячий центр.

Тел. для довідок: (032) 242-31-42, (067) 235-80-42

Відео