Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’яни можуть реалізувати власні проекти за кошти міста
30 Липня, 09:16

Львів’яни можуть реалізувати власні проекти за кошти міста

Креативні львів’яни можуть спільно з міською радою реалізувати власні проекти та ідеї. З 15 серпня стартує прийом заявок на Громадський бюджет. Подавати проекти можна до 15 вересня. Про це пише Львівська міська рада.

Якщо проект вартістю до 600 тис. грн, то необхідно зібрати 15 підписів, якщо від 600 тис. грн до 3 млн. грн — 50 підписів.

“Для того щоб подати проект на Громадський бюджет потрібно зареєструватися на сайті, повністю обдумати та описати проект, навести його суть, стратегічну мету та вирахувати приблизний кошторис, – каже начальник відділу громадського партнерства Орест Файфурка. – Проекти повинні реалізовуватися з метою покращення інфраструктури міста. Це можуть бути нові громадські простори, дитячі майданчики, території біля дитячих садків, шкіл тощо”.

Ремонт на об’єктах не повинен сягати більше 50% вартості цілого проекту, тобто 50% – ремонтні роботи, а інші 50% – закупівля нового обладнання, техніки тощо.

“Якщо побачите подані проекти на сайті Громадського бюджету Львова — не хвилюйтесь, цього тижня на сайті відбувається тестова сесія, спеціалісти перевіряють налаштування та роботу системи. Дата подачі проектів незмінна”, – говорить посадовець.

Фото: val-center

Схожі новини