регіональні новини
Написати нам
Львів’яни виступили проти нового начальника обласної поліції
05 Вересня, 09:26

Львів’яни виступили проти нового начальника обласної поліції

Вчора громадські активісти пікетували Головне управління Нацполіції Львівської області, де проходило представлення нового очільника обласної поліції Василя Віконського. Про це на своїй сторінці у  Facebook розповів голова ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський.

«Одноосібні рішення Авакова і Князєва – для когось це норм? Призначили, бо так захотіли? Ну що ж, зустрінемось на вулиці, бо таке керівництво ні до чого доброго не приведе», – зазначив активіст.

Протестувальники також виступили проти новопризначеного керівника обласних правоохоронців, бо він свого часу служив у підрозділі “Беркут”.

Наступного тижня активісти Всеукраїнської спілки учасників АТО, представники “Правого Сектору”, “Нацкорпусу”, “Патріот”, “Шквал”, “Будуємо Україну разом”, “Допомога армії України”, “Варта-700”, “Варта-1”, “Рабів до раю не пускають” планують написати ряд звернень на адресу керівництва Міністерства внутрішніх справ і до найвищих українських посадовців. Вимагатимуть публічних і прозорих обговорень будь-яких призначень на Львівщині.

“Основна вимога – ми хочемо прозорих правил. Ми не хочемо когось бачити чи не бачити на цій посаді, а хочемо розуміти, чим керуються міністри й високопосадовці, коли визначають тих чи інших людей, які приходять керувати областю. В будь-якому напрямку, бо ми розуміємо, що станом на сьогодні правоохоронна система не довела своєї ефективності”, – додав Спринський.

Активістці чекають на письмове підтвердження того, що Віконський не перебував на Майдані в дні кривавих розстрілів мирних протестувальників. Керівник Нацполіції переконує, що Віконський тоді був у розпорядженні в Івано-Франківську.

Нагадаємо, вчора голова Національної поліції України Сергій Князєв представив особовому складу Львівського обласного управління поліції його нового начальника – полковника поліції Василя Віконського. Львів’яни зустріли його вороже.

Фото: dailylviv

Схожі новини