Львів’янин витягнув сина з каналізаційного колодязя | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів’янин витягнув сина з каналізаційного колодязя
12 Травня, 21:02
logo-black

Львів’янин витягнув сина з каналізаційного колодязя

Юлія Швидко

10 травня на львівському проспекті Чорновола, 45а, дитина падала у каналізаційний колодязь. Батько, який йшов поряд, зумів врятувати сина.

“Чоловік йшов з хлопчиком, якому на вигляд 7 чи 8 років. Раптом малий провалився у відкритий каналізаційний колодязь. На щастя, дитина зачепилася за край його отвору. Батько витягнув. Аби більше такого не повторювалося, про випадок написав на «Гарячу лінію міста». Одразу була реакція відповідальних служб. На такі колодязі треба ставити бетонні або пластикові люки, аби не крали», – зазначає очевидець події Ігор Мельничук.

Мешканці цього мікрорайону зазначають, що така ситуація з каналізаційним колодязем триває зі січня. Кажуть, що на цьому місці паркують машини.

«В адміністрації Шевченківського району повідомили, що вказаний у зверненні каналізаційний колодязь знаходиться на території Львівської обласної госпрозрахункової поліклініки. Ця територія не обслуговується районною адміністрацією. Для уникнення небезпеки комунальні служби накрили колодязь бетонною плитою. Районна адміністрація скерувала лист вище вказаній організації та “Львівводоканалу” щодо накриття колодязя стандартним люком», – відповіли скаржникам на «Гарячій лінії міста».

Фото: Facebook

Відео