Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівщина поки залишається без головного юриста
30 Листопада, 12:04
logo-black

Львівщина поки залишається без головного юриста

Юлія Швидко

Міністерство юстиції визначило п’ятьох переможців конкурсів на посади керівників міжрегіональних управлінь юстиції. Нових головних юристів області отримали Хмельницький, Київ, Суми, Дніпро та Харків. Натомість на посаду начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Львові оголосять повторний конкурс, повідомили у Мін’юсті.

На посаду головного юриста Львівщини був 21 претендент. Серед них ексначальник Львівської юстиції Ярослав Жукровський, його заступниця Оксана Куманська-Нор, юрист Юрій Добош.

Конкурсна комісія поставила найвищий бал Орисі Мерзі, яка є бухгалтером, а не юристом. Цей факт обурив львівських активістів, які надали йому розголосу у ЗМІ. 28 листопада правозахисник Андрій Петришин, аби попередити таке призначення, звернувся у редакцію LMN.

Після цього з’явилося рішення Мін’юсту поки не призначати нікого на цю посаду. Усі чекають повторного конкурсу.

«Ми приємно вражені, що нас так швидко почули. Як тільки дізналися, що на посаду головного юриста області планують призначити людину без досвіду та спеціальної освіти, звернулися до журналістів. Останнім часом в цьому управлінні не було порядку. Призначення нефахового керівника підсилило б цей хаос. Нам треба було втрутитися. Тепер надіємося, що повторний конкурс пройде відкрито, де відбір відбудеться публічно», – говорить LMN Андрій Петришин.

 

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини