Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівщина серед областей-лідерів за кількістю смертей від коронавірусу
28 Травня, 11:43
logo-black

Львівщина серед областей-лідерів за кількістю смертей від коронавірусу

Станом на сьогодні в Україні від ускладнень коронавірусної хвороби померли 669 людей. На Львівщині, зокрема, зафіксовано вже 48 летальних випадків. Як свідчать дані РНБО, це 4-й показник серед регіонів України. Лідирує серед областей Чернівецька область з показником 134 смерті, далі Івано-Франківська – 75 летальних випадків, Київ  – 64 та Львівська область.

Тільки за останню добу на Львівщині зафіксували 5 нових смертей.

Вчора, 27 травня, помер пацієнт 1944 року народження із підтвердженою коронавірусною інфекцією. Він перебував на лікуванні у Центрі легеневого здоров’я з 16 травня. Позитивний результат тесту на наявність коронавірусної інфекції  отримали 27 травня. У пацієнта були супутні захворювання – ішемічна хвороба серця, постінфарктний кардіосклероз.

Жінка, 1950 року народження, померла 21 травня. Її госпіталізували у 8-му міську клінічну лікарню Львова. Позитивний результат тесту, який підтвердив у неї COVID-19, надійшов 26 травня. Покійна мала також ішемічну хворобу серця.

Жінка, 72 роки, померла 26 травня.  Вона також лежала у 8-й львівській лікарні. Позитивний результат тесту на Covid-19 отримали 26 травня. У жінки були цукровий діабет, ішемічна хвороба серця, дифузний кардіосклероз, хронічна ішемія головного мозку.

Чоловік, 79 років, помер 25 травня. Позитивний результат тесту на коронавірус отримали 26 травня.  І цей пацієнт був госпіталізований у 8-му міську клінічну лікарню Львова. Мав також ішемічну хворобу серця.

Про ще одну смерть LMN писала вчора – це 71-річна жінка зі Львова. 30 квітня її перевели до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні. Позитивний результат тесту, який підтвердив у неї коронавірусну інфекцію, надійшов 29 квітня. У пацієнтки були супутні захворювання – ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, атеросклероз, полікістоз нирок, хронічний пієлонефрит.

Схожі новини