Львівщина співпрацюватиме з Китаєм | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівщина співпрацюватиме з Китаєм
19 Червня, 21:02

Львівщина співпрацюватиме з Китаєм

Сьогодні, 19 червня, у Львові побувала велика делегація з Китаю – представники урядової делегації та компаній.

Під час зустрічі  з т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Ростиславом Замлинським обговорили питання кооперації та обміну в галузі освіти, культури, науки та технологій, міжнародної співпраці у сфері бізнесу та інноваційних заходів між Китаєм та Україною.

“Ми уже маємо чимало успішно реалізованих проектів у сфері туризму, на Львівщині працюють кілька підприємств із китайським капіталом. Великий потенціал нашого регіону – це, безперечно, сільське господарство. Львівщина зацікавлена у тому, щоб китайські підприємства відкривали виробництво тут. Окрім того, давно відомо, що на Львівщині розвивається ІТ-сфера світового рівня. Запорука нашої співпраці – фаховість та спільний інтерес», – зазначив Ростислав Замлинський.

 

Китайські гості говорили про можливості співпраці в галузі туризму, освітні обміни, розвиток промисловості. Також їх цікавить  імпорт споживчих товарів і, відповідно, співпраця із агропромисловою Львівщиною.

Сторони також обмінялися думками щодо розвитку індустріальних парків на Львівщині та можливість відкриття прямого авіасполучення між Львовом та одним із китайських міст.

Відео