Львівська лабораторія розроблятиме вакцину від COVID-19 | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівська лабораторія розроблятиме вакцину від COVID-19
16 Жовтня, 15:18

Львівська лабораторія розроблятиме вакцину від COVID-19

Дві українські лабораторії отримали близько 1 млн грн на розробку вітчизняної вакцини проти коронавірусної інфекції. Вони розташовані у Львові та Харкові, – про це розповів голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький у ефірі однієї із програми.

«Лабораторії, які зараз займаються вакцинами знаходяться в Харкові та Львові. На сьогодні цим лабораторіям вже виділені кошти на дослідницькі роботи винаходу української вакцини. Ці гроші уже пішли. Мені здається, більше одного мільйона пішло у Львів і якась сума – в Харків», –  розповів Радуцький.

Раніше кардіохірург Борис Тодуров заявив, що в Україну масово завозять російську вакцину від коронавірусу, – пише УП. У Міністерстві охорони здоров’я таку інформацію спростувати та запевнили, що не займаються поставками російських вакцин.

Натомість головний санітарний лікар повідомив, що Україна чекає на транш в рамках міжнародної ініціативи COVAX, який забезпечить вакцину від коронавірусу для 20% населення безкоштовно або за зниженою ціною.

Нагадаємо, що міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповідав, що попередньо Україна може розраховувати на 8 млн безкоштовних доз вакцини від COVID-19.

 

  • 0
  • 112
Відео