Львівська лікарня отримає грант для покращення допомоги важкохворим | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівська лікарня отримає грант для покращення допомоги важкохворим
22 Квітня, 20:20

Львівська лікарня отримає грант для покращення допомоги важкохворим

Три обрані лікарні у Львові, Тернополі та польському Кросно перейдуть на якісно інший рівень надання паліативної допомоги. Як повідомив голова Львівської ОВА, Максим Козицький, загальний бюджет проекту – 3,8 млн євро, а втілюватимуть його за кошти Євросоюзу в межах Програми Interreg NEXT Poland-Ukraine. 

У Львівській області проект буде реалізовано на базі Другого медичного об’єднання Львова. Міністерство охорони здоров’я оголосило, що це буде вже четверта міська клінічна лікарня. 

“Мета – створити гідні умови, полегшити симптоми та зменшити страждання важкохворих людей, які перебувають на останніх стадіях хвороб.  Для цього лікарі та молодший медичний персонал пройдуть навчання та підвищення кваліфікації на основі передових європейських стандартів. Йдеться також про ремонт і оснащення лікарень необхідним обладнанням”,- написав Козицький. 

 

Додамо, що у Львівській області 45 закладів охорони здоровʼя уклали договір з НСЗУ та можуть стаціонарно надавати паліативну допомогу дорослим та дітям, 74 – мають мобільні бригади, які виїжджають до людей додому.

Відео