Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Львівська мануфактура новин» вітає з Великоднем!
24 Квітня, 08:54

«Львівська мануфактура новин» вітає з Великоднем!

Дорогі читачі, партнери, друзі!

Львівська мануфактура новин шле найщиріші вітання зі світлим святом Христового Воскресіння. Цей Великдень особливий для кожного з нас. 

Ми ще ніколи так сильно не чекали Воскресіння. Ми ще ніколи так близько не бачили, як розпинають Христа – вбиваючи невинних людей у Бучі, Ірпені, Гостомелі, Бородянці. Тримаючи в заручних десятки тисяч людей у Маріуполі. Кидаючи касетні бомби на тікаючих дітей у Краматорську. Зриваючи український прапор в Херсоні та інших окупованих містах. 

У такі моменти тримає лише одне. Надія. Віра в те, що Христос зумів перемогти смерть і темряву – зможемо й ми, маючи таке незламне, героїчне військо і такий працьовитий, нездоланний народ. Ми стоїмо за своє, тому обов’язково вистоїмо. 

Українському народу випала непроста історична місія – бути тими, хто показує світу, що означає справжня любов до свободи. Цей хрест ми несемо гордо. Кожен на своєму місці. Для нас за честь сьогодні мати можливість бути корисними на інформаційному фронті.   

Зберігаймо віру в нашу перемогу. Наближаймо її всіма можливими методами. Шануймо подвиг і жертви наших мужніх воїнів. Будьмо єдиними – і ніхто не зможе нас здолати.  

Христос Воскрес!
Воскресне Україна – єдина, сильна, вільна!

 

Схожі новини