Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівська ОДА витратить 20 мільйонів на розробку проекту нового хірургічного корпусу «Охматдиту»
22 Січня, 13:05

Львівська ОДА витратить 20 мільйонів на розробку проекту нового хірургічного корпусу «Охматдиту»

На території Львівського обласного перинатального центру збудують новий хірургічний корпус КНП ЛОР «Охматдит» з вертолітним майданчиком, дитячим майданчиком та готелем для батьків. Лише на розробку проєктно-кошторисної документації планують витратити майже 20 мільйонів гривень.

Про це Львівській Мануфактурі новин стало відомо з інформації на порталі ProZorro.

Новий хірургічний корпус «Охматдиту» планують розташувати на території Львівського обласного клінічного пренатального центру, на вулиці Джорджа Вашингтона, 6.

Проєкт передбачатиме будівництво лікувального центру з готелем для батьків, паркінгом, вертолітним та дитячим майданчиками. Ліжковий фонд медзакладу становитиме 225 ліжок для стаціонарного лікування та 25 для інтенсивної терапії.

Відділення екстреної медичної допомоги буде запроєктовано з наскрізним в’їздом для трьох автомобілів швидкої допомоги та двома окремими входами. Тут обладнають дві операційні та дві реанімаційні палати, травмпункт, перев’язувальні та оглядові палати, кабінети МРТ, ультразвукової діагностики та рентгену, та інші приміщення.

У новому хірургічному корпусі «Охматдиту» облаштують відділення анестезіології, інтенсивної терапії для новонароджених, хірургію новонароджених та відділення раннього дитинства, операційний блок, ортопедію та травматологію, урологічне та ряд хірургічних відділень, інфекційне та реабілітаційне відділення.

13 січня Управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації підписало договір на розробку проєктно-кошторисної документації з Державним інститутом проєктування міст «Містопроект» м. Львів цінова пропозиція котрого склала 19,73 млн гривень, що на 1% нижче очікуваної вартості.

Завершити розробку документації підрядник повинен до 1 квітня 2022 року. Раніше, 5 січня, більш вигідну цінову пропозицію ТОВ «Компанія енергоефективність та консалтинг» відхилили у зв’язку з невідповідністю документації вимогам тендеру.

Схожі новини