Львівські лікарі повернуть красу дівчині, обличчя якої понівечила російська ракета | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські лікарі повернуть красу дівчині, обличчя якої понівечила російська ракета
24 Квітня, 10:49

Львівські лікарі повернуть красу дівчині, обличчя якої понівечила російська ракета

Російська ракета понівечила обличчя Анни у день її народження. Зараз дівчина готується до весілля і хоче знову бути красивою та стерти сліди війни зі свого тіла.
Зараз Анні Котовій із Сіверодонецька, що на Луганщині, 20 років. Після початку повномасштабної війни і наступу ворога на її рідне місто, дівчина разом зі своїм хлопцем поїхали до Дніпра, але й там війна її наздогнала. 14 січня 2023 року, в день 19-річчя Анни, російська ракета влучила в сусідній під’їзд. Тієї миті дівчина саме приймала вітання з днем народження.

«До мене зателефонувала троюрідна сестра. Я вийшла на кухню. Ми розмовляли по відеозвʼязку. В екрані я дивилась на власне зображення і думала: яка я гарна. Тоді я востаннє бачила себе з двома очима», – пригадує дівчина.

Ударна хвиля розтрощила вікна і численні уламки скла посікли тіло і обличчя дівчини. Один з них застряг в міліметрі від сонної артерії і міг вбити Анну будь-якої миті. Дніпровські лікарі вчасно витягли небезпечний предмет і врятували життя дівчини, проте ліве око зберегти не вдалося. Анна продовжила лікування в Австрії, де для неї виготовили очний протез. Зараз на обличчі та тілі дівчини все ще залишаються сліди від поранення: рубці та шрами. Аби їх позбутися, вона звернулася до спеціалістів Першого медоб’єднання Львова.

 

 

“Пластичні хірурги центру естетичної медицини вже проконсультували пацієнтку, склали план лікування та виконали перший етап лазерного шліфування рубців на тілі. Ця процедура стимулює вироблення колагену та маскує дефекти шкірних покривів”, – повідомляють у пресслужбі Першого медичного об’єднання.

Відео