Львівські лікарі врятували 10-місячного Ігорчика з опіками | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські лікарі врятували 10-місячного Ігорчика з опіками
28 Березня, 14:53

Львівські лікарі врятували 10-місячного Ігорчика з опіками

У Львові лікарі врятували 10-місячного хлопчика, який обпікся гарячою водою.  Про це повідомили у пресслужбі Першого медичного об’єднання Львова.

За словами лікарів, 10-місячний Ігор із міста Бібрка, що на Львівщині отримав опіки вдома, близько місяця тому. Малюк схопив чашку з щойно завареним чаєм та перекинув її на себе. Окріп обпік верхню частину тіла немовляти — руки та грудну клітину.

“Попри шок, батьки Ігорчика не розгубилися і зробили все правильно: промили уражену ділянку прохолодною водою, що допомогло уникнути поглиблення опіку. Потім повезли сина до місцевої лікарні, де дитині знеболили рану, а вже після цього поїхали з ним до Дитячої лікарні Святого Миколая”, — розповіли у Першому медичному об’єднанні Львова.

Загальна площа опіку в дини становила 3% поверхні тіла. Лікарі наголосили, що для немовляти така рана становить серйозну небезпеку.

У лікарні Святого Миколая дитині провели перев’язку під знечуленням. Ділянки опіку маленькому Ігорю зафіксували сучасним перев’язувальним матеріалом — пластирами mepilex. Ця губчаста пов’язка підлаштовується під анатомічну форму та запобігає розмноженню патогенних мікроорганізмів та сприяє загоєнню рани.

Вже за тиждень після травми лікарі повідомили батьків, що життю немовляти нічого не загрожує — рана не поглибилася і поволі загоюється. Проте за ураженою ділянкою ще потрібно буде спостерігати, адже можуть утворитися рубці.

Відео