Львівські медики врятували життя батька десятьох дітей, якого у важкому стані доставили до лікарні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські медики врятували життя батька десятьох дітей, якого у важкому стані доставили до лікарні
18 Березня, 12:29

Львівські медики врятували життя батька десятьох дітей, якого у важкому стані доставили до лікарні

У Львові медики Лікарні Святого Пантелеймона прооперували  батька десяти дітей від важкої хвороби. Як повідомляють у лікарні, пацієнта з сепсисом та у важкому стані карета швидкої допомоги доправила до шпиталю. І попри мінімальні шанси на одужання лікарі повернули чоловіка до життя.

Пацієнт – 53-річний Сергій Кривко родом з Дніпропетровська. Проте останні 10 років із родиною проживає неподалік Львова – у Дублянах. Він – багатодітний батько, вихователь у дитячому будинку сімейного типу. Близько семи місяців тому у нього підвищилась температура та злегка почав боліт живіт. Тоді чоловік не звернувся до лікаря. Та за місяць у важкому стані поступив у Лікарню Святого Пантелеймона. Він потерпав від нестерпного болю в животі. Його лихоманило.

Після обстеження медики діагностували у пацієнта розрив товстої кишки. А в самій черевній порожнині сформувався запальний пухлиноподібний утвір, який пошкодив товсту, тонку кишки та сечовий міхур. Через тривалий запальний інфекційний процес наступило змертвіння частини цих органів та важке ускладнення – сепсис. Аби не допустити появи критичного стану, при якому є висока ймовірність летальних наслідків – хірурги вирішили невідкладно оперувати чоловіка.

“Перед медиками постало складне завдання. В ході втручання ми були вимушені видалити фрагмент товстої, тонкої кишок та фрагмент сечового міхура. Тоді вивели дві стоми на живіт – штучні отвори для виведення вмісту кишечника”, – розповідає Гнат Герич, завідувач відділення №1 Центру хірургії та онкохірургії.

Операція минула успішно і за два тижні чоловіка виписали з лікарні. Зараз на багатодітного батька чекає тривала реабілітація вдома.

Відео