Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські медики здійснили останню мрію жінки, у якої діагностували рак легень четвертої стадії
02 Листопада, 12:50

Львівські медики здійснили останню мрію жінки, у якої діагностували рак легень четвертої стадії

Львівські медики здійснили останню мрію 50-річної Олени, у якої виявили рак легень четвертої стадії. Як розповіли у Першому медичному об’єднанні Львова, анестезіологи подолали шлях в 1300 кілометрів, аби жінка змогла побачити дітей та море.

«На інформаційну лінію нашого контакт-центру звернувся українець Олександр, що нині мешкає у Словаччині. Цікавила чоловіка можливість транспортувати важко хвору дружину зі словацького міста Жаліна до української Одеси, звідки вони родом», – розповідають у лікарні.

За місяць до того у 50-річної Тетяни лікарі виявили рак легень четвертої стадії. Жінка звернулась до лікарів через кашель, однак діагноз шокував усіх.

Хвороба невпинно прогресувала та швидко забирала останні сили. Тому порадившись із чоловіком, жінка висловила бажання повернутись додому, в Україну, щоб востаннє побачити й обняти сина. А ще –  почути шум улюбленого одеського моря.

«Для нас таке завдання – також стало викликом. Пацієнтка –  у критичному стані та кисневозалежна, а дорога – далека. Та ретельна підготовка до цього перевезення – і хвора вже у Львові. Далі – емоційна зустріч з рідними в Одесі», – додали у лікарні.

Зазначимо, реанімобіль облаштований необхідним сучасними обладнанням для транспортування вкрай важких хворих, а кваліфіковані реаніматологи зробили це транспортування безпечним.

Схожі новини