Львівські школи переходять на дистанційне навчання | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівські школи переходять на дистанційне навчання
18 Січня, 14:55
logo-black

Львівські школи переходять на дистанційне навчання

Через погіршення епідеміологічної ситуації у Львові, частина міських шкіл переходять на дистанційне навчання. Про це Львівській мануфактурі новин розповіли в управлінні освіти Львівської міськради.

На сьогодні в місті підтверджено 136 випадків захворювання дітей на коронавірус. Лише за останню добу у Львові підтвердили 47 випадків захворювання дітей на Covid-19.

На стаціонарному лікуванні у Львівській обласній клінічній лікарні «Охматдит» перебуває 68 дітей.

«Маємо велику кількість дітей, які госпіталізуються до Охматдиту. За останні три дні 40 дітей було госпіталізовано. Загалом 68 дітей наразі є на стаціонарному лікуванні в даному закладі», – розповів керівник департаменту управління охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Орест Чемерис.

За словами в. о. керівниці управління освіти Львівської міськради Лесі Васюти, школи самостійно приймають рішення чи переходити на дистанційну форму навчання. Частина львівських шкіл уже перейшла на дистанційну форму навчання, а деякі школи відправили окремі класи на самоізоляцію через підтверджені випадки захворювання на Covid-19.

«На дистанційне навчання повністю перейшли три навчальні заклади – школа №100, школа №99 та ліцей №38. Загалом у Львові 7 231 учні хворі на грип та гостру респіраторну вірусну інфекцію», – розповіла Леся Васюта.

Окрім того, 24 львівські школи відправили близько 50 класів на самоізоляцію, через підтверджені випадки захворювання на Covid-19. За словами Лесі Васюти, близько 1 456 дітей, які навчаються у школах, знаходяться на самоізоляції. У садочках Львова на самоізоляції перебуває 10 груп, а це близько 247 дітей.

«Зараз як ніколи необхідно дотримуватися усіх правил карантину. Тому що ми розуміємо, що під час такого тривалого святкового періоду часто такі правила та обмеження нехтувалися. Відповідно це спричинило швидке поширення коронавірусної хвороби станом на сьогодні», – наголошує Орест Чемерис.

Вже від завтра, за інформацію управління освіти, ще частина шкіл Львова перейде на дистанційну форму навчання. Однак поки що міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій не планує запроваджувати дистанційне навчання для всіх навчальних закладів міста.

Додамо, за минулу добу на Львівщині госпіталізовано 183 людини із підтвердженим захворюванням на коронавірус. Протягом минулого тижня кількість підтверджених захворювань коливалась від 60 до 80 осіб на добу.

На сьогодні стаціонарно лікуються від коронавірусу 1 118 мешканців області, з яких 87 осіб перебувають у реанімаційному відділені та 33 хворих на Covid-19 знаходяться на апаратах штучної вентиляції легень.

Відео