Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські виші увійшли до світового рейтингу
15 Вересня, 12:18

Львівські виші увійшли до світового рейтингу

Львівський національний університет імені Івана Франка та Національний університет “Львівська політехніка” потрапили до світового рейтингу університетів The Times Higher Education World University Rankings 2020. Це один з найбільших у світі рейтингів вишів.

Перелік університетів побудований на їхній залученості в наукову діяльність, якість викладання. Враховується також індекс цитованості, розвиток міжнародного співробітництва та інші критерії, яких понад 10.

“Львівська політехніка” увійшла в категорію 800-1000 (місце у рейтингу), а університет Франка розмістився в категорії 1000+.

Також в перелік потрапили Сумський державний університет, НУ “Харківський політехнічний інститут”, Харківський національний університет імені Каразіна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Очолює рейтинг Оксфордський університет. Також у першій десятці є Кембридж, Каліфорнійський та Масачусетський технологічні університети, Стенфордський університет, Гарвардський і Єльський університети, Лондонський королівський коледж, Чиказький та Принстонський університети.

  • 0
  • 244
Схожі новини