Львівський бізнесмен погрожував зброєю інспекторам з паркування | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівський бізнесмен погрожував зброєю інспекторам з паркування
15 Січня, 19:22

Львівський бізнесмен погрожував зброєю інспекторам з паркування

Львівські інспектори з паркування звернулися до Личаківського відділу поліції. Вони заявили, що  бізнесмен зі Львова Володимир Лисий погрожує їм. Про це повідомляє Zaxid.net.

Чоловіка п’ять разів оштрафували за неправильне паркування на вул. Князя Романа, після чого він пригрозив інспекторам зброєю.

Начальник відділу інспекторів з паркування ЛМР Богдан Мільяр розповів, що впродовж останнього місяця інспектори винесли п’ять постанов на водія, що паркував свій автомобіль Lexus LX570 на вул. Князя Романа у Львові з порушеннями ПДР. Чоловіка штрафували, зокрема, за паркування на пішохідному переході. На зауваження інспекторів водій реагував погрозами.

 

 

«Людина принципово паркується з порушенням правил дорожнього руху. Він вважає, що має на це право, оскільки у нього є бізнес на вул. Князя Романа. Коли людині починаєш говорити про те, що є інші місця для паркувнаня, то вона не чує. Неодноразово від нього лунали вислови, на кшталт «буду стріляти в спину», «запхаю ножа в плечі», – розповів Мільяр.

Богдан Мільяр відмовився назвати ім’я водія-порушника, однак стало відомо, що йдеться про 60-річного Володимира Лисого.

На початку січня водій позашляховика приходив скаржитись на інспекторів в управління ЛКП «Муніципальна варта», де також погрожував працівникам фізичною розправою. Через кілька днів в управлінні вчинила скандал дружина водія.

“Вона прийшла на прийом до начальника управління безпеки міста Юрія Діля, і коли дізналась, що необхідно попередньо записуватись, почала кричати, погрожувати, що всі тут будуть звільнені. Жінку вивели з приміщення охоронці, після чого вона звернулась у травматологію, де отримала довідку про забій сідниць і розтяжку м’язів”, – розповів Богдан Мільяр.

Після цього жінка написала на працівників «Муніципальної варти» заяву у поліцію. У вівторок, 15 січня, інспектори з паркування також звернулися у поліцію з заявою про погрози зі сторони власника позашляховика Lexus LX570.

«Ми попросили у Личаківському відділі поліції перевірити факт наявності у громадянина зброї, оскільки він неодноразово погрожує розправою інспекторам. Якщо в людини дійсно є зброя, то тоді є реальна загроза здоров’ю і життю інспекторів. Тому просимо притягнути його до відповідальності за ч.1 ст.350 ККУ [погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов’язок]», –розповів Богдан Мільяр.

Попри опір інспекторам з паркування, бізнесмен вже сплатив три з п’яти накладених на нього штрафів за неправильне паркування.

Богдан Мільяр також зазначив, що інспектори разом із патрульною поліцією безуспішно намагалась евакуювати Lexus LX570. Проте технічні можливості тих евакуаторів, які є у Львові на балансі, фізично не зможуть забрати цю машину, бо вона важить близько трьох тонн.

Додамо, Володимир Лисий разом із дружиною Олександрою проживають на вул. Єфремова, 80. У 2016 році львівський сайт «Прометей» повідомляв, що подружжя незаконно прибудувало приміщення за цією адресою, де відкрило кафе-бар. Згідно з даними Google street view, за адресою Євремова, 80 розташований кафе-бар «Левонія».

Нагадаємо, у Львові інспектори паркування запрацювали у дркгій половині жовтня 2018 року.  Орієнтовно 20 працівників почали стежити, аби водії не залишали автівки у недозволених місцях.

Відео