Львівський суд заборонив Партію Шарія | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівський суд заборонив Партію Шарія
16 Червня, 17:08

Львівський суд заборонив Партію Шарія

Восьмий апеляційний суд Львова на засіданні постановив заборонити «Партію Шарія», яку очолює підозрюваний у держзраді проросійський блогер Анатолій Шарій. Засідання відбулося 16 червня, повідомляє рух «Чесно».

За їх інформацією, це друга спроба Міністерства юстиції заборонити партію, і зараз суд ухвалив позитивне рішення. Його ще можуть оскаржити у Верховному Суді. Майно Партії Шарія мають передати державі.

«Про доводи Міністерства юстиції та СБУ щодо підстав для заборони партії нам нічого не відомо — журналістів не допустили на засідання, хоча вчора головуюча в іншій справі дозволила нам бути присутніми. Про заборону партії ми дізналися зі слів представника суду, який просто вийшов повідомити про результат розгляду. За словами представниці Мін’юсту, представники партії мали бути на засіданні через відеозв’язок, але так і не з’явилися», — повідомив деталі розгляду справи аналітик руху «Чесно» Ігор Фещенко.

Крім цього, сьогодні суд також заборонив партію “Ліва опозиція”, що з’явилася у 2015 році після ліквідації КПУ.

Нагадаємо, вчора, 15 червня, на черговому засіданні восьмий апеляційний суд Львова заборонив Соціалістичну партію України, що існувала з 1991 року. Зазначається, три останні керівники політсили, включно з парламентарем Іллею Кивою, робили антидержавницькі висловлювання.

Відео