Львівських левів одягнули у військовий стрій – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівських левів одягнули у військовий стрій
06 Травня, 15:57

Львівських левів одягнули у військовий стрій

Львів відзначає своє 767-річчя. З цієї нагоди фігури левів-охоронців міської Ратуші символічно одягнули у військову форму. Це вперше в історії міста леви приміряли військовий стрій.

Як зазначають у Львівській міській раді, головний акцент цьогорічного святкування Дня міста – подяка нашим мужнім захисникам за те, що виборюють свободу нашої країни та нашого міста зокрема. Тому й вирішили символічно одягнути головних охоронців Ратуші у військову форму.Це вже третій комплект одягу для левів-охоронців Ратуші. Адже вони мають також патріотичний одяг – вишивані сорочки, який одягають у День вишиванки, та студентські мантії, які одягають у День студента.

Також сьогодні на площі Ринок відбулась урочиста церемонія підняття прапора міста: стяг підняв військовий, який напередодні отримав біонічний протез руки у центрі НЕЗЛАМНІ. Також урочисто винесли прапори українських військових та оборонних структур – аби подякувати усім захисникам за те, що виборюють свободу нашої країни. А о 17:00 на Личаківському кладовищі розпочнеться спільна молитва за полеглих українських воїнів.

rb6_3226
Відео