Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Лише в 12 озерах Львівщини можна купатися
12 Червня, 19:14

Лише в 12 озерах Львівщини можна купатися

Фахівці назвали 12 безпечних озер, де безпечніше купатися, бо там пологе дно і нема шкідливих бактерій. Таких водойм навколо Львова – 12.

Це озера в Бухті Вікінгів та в Львівській Швейцарії. Також безпечний став біля Пустомит в комплексі «Озерний край». У Брюховичах можна купатися у водоймі на вулиці Курортній та біля комплексу «Колиба». У Дрогобицькому районі безпечні озера в селі Модричі та біля села Майдан. На Жовківщині можна купатися у Волі-Гомулецькій та в комплексі «Чарівні озера».  У Золочівському районі – міський став Золочева. На Перемишлянському – озеро в Перемишлянах і неподалік села Стрілки.

Відпочивати варто на пляжах із рятувальниками та обмеженнями глибини, щоб забави не закінчилися трагедією. Адже шанс врятуватися є на безпечних водоймах.

 

«Керівництво пляжу зобов’язане забезпечити присутність медичного працівника із усіма необхідними ліками. А в заборонених для купання місцях повинні бути відповідні інформаційні щити з написами – купатися заборонено,» – акцентує речниця надзвичайників Христина Авдєєва.

Також, щоб відпочинок був безпечним, забудьте про алкоголь.

«Купатися напідпитку суворо заборонено. Також забудьте про тарзанки для пірнання у воду та надувні матраци – ті, що в нас продають, непридатні для купання», – наголошує керівник львівської рятувально-водолазної служби Роман Фіца.

 

Температури води в озерах зараз +20, отже на вихідних можна вже купатися. Але будьте обережні.

 

Фото: ілюстративне

Схожі новини