Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Люди перебувають у стані стресу»: психолог Ігор Корнієнко радить, як пережити останній передвиборний тиждень
14 Квітня, 11:53
logo-black

«Люди перебувають у стані стресу»: психолог Ігор Корнієнко радить, як пережити останній передвиборний тиждень

Юлія Швидко

Голова Асоціації практикуючих психологів Ігор Корнієнко каже, що зараз в Україні відбувається спеціальна маніпуляція свідомістю людей. Фахівці, які працюють на кандидатів у президенти, свідомо викидають негативну інформацію, аби виборців вивести зі стану рівноваги.

«Виборців, які в першому турі проголосували за того чи іншого кандидата, опоненти ображають, принижують. Від того люди перебувають у стані стресу. У такій ситуації у них знижується об’єктивне сприйняття подій, у думках виникає хаос. Люди втрачають спокій, – каже LMN Ігор Корнієнко. – Саме тепер вони мають взяти себе у руки. В останній передвиборний тиждень варто відволіктися від політики, менше дивитися телевізор. Якщо й вмикати, то передачу «Діскавері», серіали про любов. Саме це допоможе відновити логічне мислення, думки розставити по місцях. Також зараз сприяє погода, аби зайнятися садівництвом. Морально відновитися допоможуть спорт, ходьба, прогулянки на свіжому повітрі».

Психолог каже, що варто уникати словесних конфліктів через вибори. Така стриманість до опонентів допоможе зняти напругу, яка зараз виникла у суспільстві та відносинах між людьми.

«Якщо люди через політиків сварять між собою, то, скоріш за все, антипатія один до одного була вже давно. Зараз просто виникли сприятливі умови, аби її відкрито проявити, – додає Ігор Корнієнко. – Якщо ж це не так, то людині перед суперечкою за «свого» кандидата раджу у голові прокрутити думку: вибори перейдуть, президенти прийдуть і підуть, а близька людина завжди буде поряд».

Схожі новини