Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
М’яч набивай – ЗСУ допомагай: у Львові 9-річний волонтер збирає гроші для захисників, набиваючи м’яча
21 Серпня, 15:28
logo-black

М’яч набивай – ЗСУ допомагай: у Львові 9-річний волонтер збирає гроші для захисників, набиваючи м’яча

9-річний волонтер і футболіст зі Львова Лука Аронов сьогодні збирає гроші для Збройних сил України у Стрийському парку Львова, набиваючи м’яча. А найближчими днями планує оголосити новий збір із вже традиційним розіграшом символічних поштових марок.

Як розповів Лука LMN, він вирішив долучитися до проекту «ДІТИ КВіТИ», в рамка якого сьогодні з 12.00 до 18.00 у Стрийському парку поблизу “Сенсотеки” триває благодійний ярмарок, на якому діти своїми талантами збирають гроші для наших захисників.

zobrazhennia_viber_2022-08-21_14-05-42-948-3

«Я пропоную допомогти ЗСУ, набиваючи м’яча. Хто наб’є більше за мене – отримає подарунок. Але, щоб взяти участь у цих «змаганнях» треба зробити внесок для захисників до спеціальної скриньки», – розповів Лука.

Хлопець запрошує львів’ян і гостей міста завітати до Стрийського парку і позмагатися з ним.

«А якщо не можете прийти, то прошу долучитися донатом на спеціальну монобанку. Дуже прошу не зупинятися й надалі підтримувати наших воїнів, бо ми всі разом переможемо. Тільки разом!», – закликав Лука.

До слова, під час попередньої збірки «Наша МРІЯ – Перемога», яку Лука проводив разом з групою волонтерів, замість запланованих 225 тисяч гривень вдалося зібрати більше 292 тисяч. До зборів долучилися 313 учасників з семи країн. Серед них усіх розіграли 18 наборів марок «Українська мрія». За залучені кошти вже придбали два бусика і один позашляховик.

zobrazhennia_viber_2022-08-21_14-43-31-053
Один з придбаних волонтерами бусів
Схожі новини