Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“М’ясо не їсти лише в п’ятницю”, – розпорядження УГКЦ у зв’язку з коронавірусом
20 Березня, 12:39
logo-black

“М’ясо не їсти лише в п’ятницю”, – розпорядження УГКЦ у зв’язку з коронавірусом

Софія Мінджоса

Учора, 19 березня, УГКЦ Львівської Архиєпархії оприлюднила розпорядження митрополита Львівського Кир Ігоря у часі загострення епідеміологічної ситуації.

“Люди повинні дотримуватися усіх вказівок влади. Зокрема – залишатися вдома. Якщо ви не підете в неділю у храм – це не буде гріхом. Але ви повинні долучитися до Богослужіння через засоби комунікації, молитися вдома. Усі Покутні Богослужіння (Хресна Дорога, Утрення і тд.) теж необхідно здійснювати вдома”, – каже LMN отець Павло Дроздяк, капелан Львівської міської ради та працівник Архикатедрального собору св. Юра.

За словами отця, піст, під час епідемії, полегшується. Зокрема, дорослим людям від вживання м’ясних страв необхідно обмежитися лише у п’ятницю.

“Люди дуже драматизують через те, що не посповідаються перед Великоднем. Однак в цьому немає нічого страшного. Приступити до Сповіді і Святого Причастя можна буде тоді, коли епідемія піде на спад. Крім того, відтепер, ложку для Причастя, якої хтось торкнеться губами, дезінфікуватимуть, – додає отець Павло Дроздяк. – Також під час пандемії варто утриматися від доземних поклонів”.

Детальніше ознайомитися із усіма пунктами розпорядження можна тут.

Переглянути Богослужіння можна за посиланням, або ж послухати на Радіо Марія (66,26 МГц).

Фото: Всвіті.

Схожі новини