Максим Степанов наполягає на продовженні локдауну після 24 січня | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Максим Степанов наполягає на продовженні локдауну після 24 січня
13 Січня, 12:14

Максим Степанов наполягає на продовженні локдауну після 24 січня

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов переконаний, що локдаун необхідно продовжити й після 24 січня. Для цього є всі підстави, вважає він. Про це Степанов сказав в ефірі 24 каналу.

Очільник МОЗ заявив, що разом з провідними епідеміологами України наполягає на подовженні повторного локдауну. Пояснив, що це необхідно з декількох причин.

«Україні були січневі свята, які супроводжувалися масовим святкуванням за участі великої кількості людей. Також люди їздили до родичів, багато переміщувалися. Все це потенційно дуже сильно вплине на зростання кількості інфікованих COVID-19, – зазначив міністр охорони здоров’я. – Також щороку спостерігається сезонне збільшення кількості хворих на грип, яке починається саме в січні. Відтак дуже важливо на цьому піку ліквідувати зростання».

Максим Степанов пояснив, що грип передається так, як і коронавірус. І цю хворобу також можна попередити припиненням контактування між людьми. Тому що і грип, і COVID-19 мають однакові ускладнення.

«Іноді вони потребують лікування в закладах охорони здоров’я. І ми зацікавлені в тому, щоб не було в жодному разі критичного навантаження на медичну систему», – підсумував очільник МОЗ.

Нагадаємо, 8 січня Україна пішла на локдаун. Посилений карантин діятиме до 24 січня включно. Під час січневого локдауну у супермаркетах не можна купити посуд, іграшки, канцелярію чи шкарпетки. Міністр Максим Степанов заявив, що купувати шкарпетки українцям треба було заздалегідь.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

 

Відео