Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Максим Степанов розповів, коли в Україні очікують на другу хвилю COVID-19
11 Серпня, 17:02

Максим Степанов розповів, коли в Україні очікують на другу хвилю COVID-19

Міністерство охорони здоров’я очікувало другу хвилю коронавірусу в Україні наприкінці осені. Фахівці припускали, що ця недуга поєднається з епідемією грипу, яка починається в жовтні. Однак останнім часом у всьому світі фіксують різке зростання кількості хворих, тому друга хвиля може розпочатися раніше. Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів сьогодні, 11 серпня, на онлайн-брифінгу.

«Ми рахували, що в нас буде так звана друга хвиля, тобто суттєве збільшення кількості хворих, десь в жовтні або листопаді. Але останнім часом всі країни Європи теж фіксують різке зростання кількості хворих на COVID-19. Тому ми почали більш швидко рухатися, – зазначив міністр. – Всі лікарні намагаємося максимально швидко облаштувати та забезпечити киснем. У країні збільшили кількість ліжок з централізованим киснем на 2,5 тисячі».

Президент Володимир Зеленський також висловив стурбованість щодо другої хвилі епідемії. Він доручив прем’єр-міністру Денису Шмигалю невідкладно оцінити, чи готові лікарні надавати допомогу хворим. Також наказав уряду повністю забезпечити медпрацівників засобами індивідуального захисту, посилити контроль за дотриманням карантину та переглянути режим роботи контрольно-пропускних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Криму і Севастополя.

Нагадаємо, що 10 серпня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішили посилити контроль за дотриманням правил карантину.

 

Фото: ілюстративне

Схожі новини