Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мальський повернувся на посаду Почесного консула Австрії у Львові
02 Жовтня, 15:17

Мальський повернувся на посаду Почесного консула Австрії у Львові

Колишній голова Львівської ОДА Маркіян Мальський знову став Почесним консулом Австрії у Львові. Цією інформацією вже встиг поділитися у «Facebook».

«Дуже приємно сьогодні на урочистій церемонії в МЗС України одержати екзекватуру та консульський патент Почесного консула Австрії у Львові. Непроста, а разом з тим неймовірно цікава, дипломатична робота, офіційний статус, роль та функції дипломатів цікавили мене ще з часів студентства, а отримані тоді знання та навики знадобилися у подальшій міжнародній правозахисній роботі», – написав Мальський.

За його словами, на горизонті багато планів австрійсько-української співпраці, захисту прав та інтересів австрійських громадян та юридичних осіб, поглиблення двосторонніх міждержавних відносин у багатьох сферах, виконання інших дипломатичних та представницьких функцій почесного консула.

«Почесне консульство Австрії у Львові, як дипломатична установа, впродовж десятиліть відіграє важливу євроінтеграційну роль для нашого регіону, то ж активно продовжимо цю працю і надалі. Також дуже радіємо тому, що відносини між нашими країнами складаються якнайкраще, а візит Президента України до Австрії, як цьому підтвердження, відбувся зовсім нещодавно та був наповнений великою кількістю важливих зустрічей, нарад та успішною реалізацією ряду проектів. Ми також з особливою радістю зустрічали у Львові та Києві Президента Австрії з дружиною два роки тому, що відзначило особливе ставлення Австрії до Західної України. З вдячністю Республіці Австрії, Послу Австрії в Україні Герноту Пфандлеру та МЗС України за висловлену довіру. Щиро впевнений, що подальша побудова міцних та партнерських взаємовідносин між нашими державами принесе великі плоди!», – додав Мальський.

Маркіян Мальський був головою Львівської ОДА з 5 липня по 26 грудня 2019 року. До цього з жовтня 2016 року працював почесним консулом Австрійської Республіки у Львові.

  • 0
  • 91
Схожі новини