Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мальський “зачищає” старі кадри: звільнено Ірину Микичак
13 Грудня, 19:43

Мальський “зачищає” старі кадри: звільнено Ірину Микичак

Директорку департаменту охорони здоров’я Львівщини Ірину Микичак звільнили з роботи. Про це сьогодні, 13 грудня, жінка написала на своїй сторінці у Фейсбуці. Нагадаємо, очільник Львівщини Маркіян Мальський радив звільнити Ірину Микичак ще 6 листопада. Мальський вважає, що жінка перевищує службові обов’язки, а її ініціативи щодо реорганізації медичної галузі області не сприймає громадськість.

“Мені, єдиній зі всіх керівників ОДА, виставили “оцінку” – “негативно. Попри лідерство Львівщини в структурних змінах медичної галузі, попри явні успіхи охорони здоров’я області. Жодних пояснень, жодних причин. Просто фіктивна оцінка. Окрім нарікань від Профільного заступника “багато звернень громадськості”, “фонить навколо департаменту”, “десяток косяків за тридцять днів роботи по одноосібному прийнятті вами рішень”, – каже Ірина Микичак.

Жінка каже, що за ці два місяці пережила тиск, ігнорування керівництва та маніпуляції фактами.

“Я пишаюся тим, що звільнена насправді за те, що прагнула цих змін у медицині щиро, усім серцем, за те, що творила ці зміни не на папері і показових виступах, а у щоденному житті” , – говорить Микичак.

Зазначимо,  працівники медичних закладів Львівщини пікетували під стінами обласної ради. Вимагали від депутатів не голосувати за проєкт реорганізації «Охматдиту», обласних психо-неврологічних диспансерів – дитячого і дорослого, а також обласної психіатричної лікарні «Заклад» на Миколаївщині.

Фото: зі сторінки у Фейсбуці Ірини Микичак.

Схожі новини