Мальський звернувся до кабміну з проханням виділити кошти для ремонту дороги “Мшанець-Стрілки” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мальський звернувся до кабміну з проханням виділити кошти для ремонту дороги “Мшанець-Стрілки”
01 Жовтня, 13:02
logo-black

Мальський звернувся до кабміну з проханням виділити кошти для ремонту дороги “Мшанець-Стрілки”

Учора, 30 вересня, Львівська обласна державна адміністрація звернулася до Кабінету Міністрів України із проханням виділити кошти на ремонт дороги “Мшанець-Стрілки”. Нагадаємо, напередодні люди перекрили дорогу “Львів-Ужгород” у селі Лопушанка-Хомина для того, щоб привернути увагу влади до бездоріжжя між селами Стрілки та Мшанець.

«Ця ділянка дороги не була включена до переліку об’єктів, ремонт яких проводився цього року, відповідно, фінансового ресурсу на її капітальний ремонт немає, особливо зараз. ЛОДА звернулась до обласної ради та Кабінету міністрів України щодо виділення додаткового фінансування на проведення відповідних робіт. За будь-яких умов, капітальний ремонт цієї дороги можливий не раніше наступного року та за умови відповідного фінансування. Усвідомлюємо, що ситуація соціально чутлива та напружена і дорогу потрібно зробити», – каже заступник голови ЛОДА Тарас Грень.

Для влаштування асфальтобетонного покриття по всій протяжності цієї дороги, а це орієнтовно 19,3 км, за попередніми підрахунками, потрібно близько 80 млн гривень.

Наразі протестувальники продовжують безперервно ходити по пішохідному переході. Дорогу перекривали навіть вночі. Для того, щоб зігрітися палили шини.

“Всі думали, що ми розійдемось, але ми досі тут. У нас є вогонь і їжа, щоб стояти цілу ніч. Ми йдемо до кінця, до позитивного закінчення”, – сказав отець Роман Гром.

Фото: соціальні мережі

Відео