Люди перекрили дорогу на Старосамбірщині | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Люди перекрили дорогу на Старосамбірщині
30 Вересня, 08:07
logo-black

Люди перекрили дорогу на Старосамбірщині

Сьогодні зранку мешканці Старосамбірщини перекрили дорогу Львів-Ужгород в селі Лопушанка-Хомина. У такий спосіб хочуть привернути увагу влади до бездоріжжя між селами Стрілки та Мшанець. Про це повідомив місцевий житель Василь Курій.

Понад півсотні людей безперервно ходять по пішохідному переходу біля автобусної зупинки, навпроти школи.

«Люди прийшли, і ще сходяться, незважаючи на дощ. Бо вже всі втомилися чекати, – каже Курій. – Рух автомобілів ускладнено. Пропускатимуть тільки «швидкі» та маршрутки. Тут все добре організовано, на місці є поліцейські, районна влада.  Між поліцією та мітингувальниками –  взаємодія та порозуміння. Маємо палатки, теплі речі, ліки – все для того, щоб триматися довго».

Нагадаємо, місцеві жителі вже багато зробили для того, щоб влада нарешті взялася вирішувати їхню проблему. Священник Роман Гром зняв кілька кліпів, на яких детально видно стан дороги. Ролики миттєво поширювалися інтернетом, про активістів зі Старосамбірщини, які борються за дорогу, писали чи не всі ЗМІ, національні телеканали робили сюжети. Та реакції влади нема досі.  Отець навіть створив петицію, яка назбирала необхідну кількість голосів, щоб голова Львівської обласної ради виніс це питання на розгляд. Та цього, на жаль, не сталося.

Про проблемний відрізок дороги і те, який негативний вплив він має на життя місцевих жителів, отець Роман Гром розповідав в інтерв’ю LMN.

Фото: Василь Курій/Фейсбук

  • 0
  • 5260
Відео