Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Маршрутка № 42 — «труп на колесах» + ВІДЕО
10 Березня, 16:15

Маршрутка № 42 — «труп на колесах» + ВІДЕО

«Труп на колесах: маршрутка смерті у Львові», — так назвав маршрутку №42 львів’янин Тарас Шотік на своїй сторінці у фейсбуці.

«Арка над лівим заднім колесом не просто ржава, вона зіржавіла наніц — її фізично немає. Відповідно, пасажири реально ризикують на ходу провалитися на колесо. Щоб цього не трапилось, дірку в підлозі заклали гумових килимком, рештки підлоги зміцнено якоюсь пластиною на болтах, а ряд сидінь над колесом поставили на кутник, приварений до залишків кузова, які ще не зіржавіли. Наскільки надійною є ця конструкція, можете уявити самі»— написав львів’янин.

 

 

 

«Направду, в мене навіть немає питань до водія, в мене питання до тих, хто б мав контролювати безпеку пасажироперевезень. Панове, скільки ми, мешканці Львова, маємо платити, щоб безпека та комфорт перевезень у нас були хоч на рівні середньої африканської країни? Може, треба закласти в тариф гроші на вітамінчики для зору для транспортної інспекції?! Це ж яким сліпим треба бути, щоб не побачити діри в підлозі», — наголосив Тарас Шотік

Схожі новини