Машина – те, що треба: авто, на яке журналістка LMN збирала кошти, вже передали хирівчанину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Машина – те, що треба: авто, на яке журналістка LMN збирала кошти, вже передали хирівчанину
07 Серпня, 19:52
logo-black

Машина – те, що треба: авто, на яке журналістка LMN збирала кошти, вже передали хирівчанину

Захисник із Хирова Андрій Черхавський вже отримав автомобіль, на який журналістка LMN Вікторія Михаць нещодавно ініціювала збір. Нагадаємо, за кошти, які вдалось зібрати, придбали позашляховик SsangYong Rexton.

Передати автівку захисникові вдалось у Хирові, адже, за збігом обставин, військовослужбовця саме відпустили додому у кількаденну відпустку.

Побачивши машину, Андрій одразу зрадів, оскільки авто йому саме зараз дуже потрібне.

«Вона (машина – ред.) дійсно вмістка, що мене дуже радує, адже саме вміскість для мене там є дуже важливою. Потрібно, аби ми змогли вмістити всередину усе необхідне, а з її габаритами це точно вдасться», – каже боєць.

Потім Андрій перевірив, чи справно їде авто, чи все підходить під його потреби на фронті.

«Машина – те, що треба. Вона потужна, ще й на автоматичній коробці, що спростить нам на фронті їзду. Я дуже задоволений», – додає захисник.

До слова, Андрій зустрів нас також не з порожніми руками. Аби висловити свою вдячність, він передав журналістці LMN сувенір з фронту – карту України, вирізьблену з гільзи. Каже, що привіз цей подарунок з міста Часів Яр, що на Донеччині.

«Це – невеличка подяка за пророблену роботу. Наші хлопці на фронті роблять багато такого», – ділиться хирівчанин.

Вже незабаром захисник повертатиметься з відпустки знову на фронт. Обіцяє, що після першого ж завдання на новому авто поділиться своїми враженнями.

LMN дякує всім, хто долучився до цього збору, а отже, ще трохи наблизив нашу спільну перемогу.

Відео