Мати-одиначка просить подарувати синові на день народження слух | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мати-одиначка просить подарувати синові на день народження слух
04 Березня, 11:21
logo-black

Мати-одиначка просить подарувати синові на день народження слух

 Марія Оринчак

 

26 березня Богданчику із Новояворівська виповниться 6 років. З народження у хлопчика діагноз «тяговухість III ступеня». Щоб чути навколишній світ, він повинен користуватись слуховим апаратом. Зраз пристрій потребує заміни комплектуючих. Сім‘ї потрібно 20 тис. грн, щоб повернути дитині здатність чути. 5 тис. грн вже зібрали, потрібно ще 15 тис. грн.

 

«Я розумію, що йдеться про незначну суму. Розумію, що є люди, у яких значно серйозніші проблеми. Але я виховую Богданка сама, – розповідає LMN мама Юлія Майдан. – Чоловік вже давно нас покинув, каже, зовсім немає нам чим допомогти. Хоча мало віриться. Я працюю на базарі. Моя зарплата 3-4 тисячі гривень на місяць. Розраховувати не маю на кого. Батьки пенсіонери. Мама сидить із дітьми, коли я на роботі, а тато не може працювати по стану здоров’я. Тому дуже прошу про допомогу у всіх небайдужих. Хотіла би до дня народження сина зробити йому такий безцінний подарунок».

Окрім заміни комплектуючих до апарату, хлопчику потрібна фахова допомога психолога та дитячого логопеда.

«Він трохи говорить, але не вимовляє слова повністю. Попри свою хворобу, має дуже хороший музичний слух. Любить брати якісь іграшки і робити з них імпровізовані барабани. Має гітару іграшкову. Вивчив вже половину гімну, дуже любить ходити наспівувати», – каже Юлія.

Реквізити для допомоги: 5168742717462539 Майдан Юлія (Приватбанк)

Відео