Медичний гелікоптер сьогодні двічі літав у Дрогобич | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Медичний гелікоптер сьогодні двічі літав у Дрогобич
18 Лютого, 19:11

Медичний гелікоптер сьогодні двічі літав у Дрогобич

Сьогодні, 18 лютого, медичний гелікоптер вилітав одразу на п’ять викликів. Як раніше повідомляла Львівська мануфактура новин, вертоліт спочатку доставив до Львова 44-річного пацієнта з центральної районної лікарні міста Самбір. Медики діагностували у нього компресійний перелом хребта і він потребував невідкладного спеціалізованого обстеження та лікування.

Після госпіталізації хворого, гелікоптер вирушив до Радехова. Там допомоги чекав 39-річний чоловік з гострим інфарктом міокарда. Пацієнта негайно доправили до Львівської обласної клінічної лікарні.

На цьому виклики аеробригади рятівників не завершились – медики вилетіли у Дрогобич. У 33-річної жінки, що перебуває на 28 тижні, ускладнена вагітність. Сьогодні її стан такий, що загрожує життю як мами, так і плоду.

Приземлившись у Львові на Марсовому полі, «літаюча швидка» знову повернулася в Дрогобич. Потребував термінового хірургічного втручання 8-річний хлопчик. Тепер ним опікуються в ОХМАТДИТі.

Останній на сьогодні виліт був на Бродівщину. У селі Боратин до жінки у стані мозкової коми приїхали медики екстренки, які запросили ініціацію аеромедичної евакуації. Жінку щасливо доправили у Львів, де вона отримає весь спектр медичних послуг.

Нагадаємо, нещодавно гелікоптер доправив до львівської лікарні 35-річного пацієнта, який отримав тілесні ушкодження внаслідок ДТП на Золочівщині. 10 лютого до Львова доправили 16-річного хлопця з Жидачева з розривом тонкого кишківника та перитонітом, 11 лютого – 77-річного та 59-річного чоловіків з Ізяслава з розшаровуючою аневризмою черевного відділу аорти, а 12 лютого – 14 річну дівчинку з Яремче з нейротравмою.

Відео